Usługi
15335
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15335,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Usługi

Pielęgnacja karoserii

Usługa pielęgnacji karoserii to szereg złożonych procesów, który polega przede wszystkim na dokładnym, oczyszczeniu z wszelkich zabrudzeń (np. asfalt, guma, lotna rdza) oraz dokładnym myciu ręcznym samochodu. Po wysuszeniu pojazdu następuje mycie szyb, lusterek, reflektorów oraz elementów nadwozia z tworzyw sztucznych. Jest to jedna z podstawowych usług pielęgnacji samochodu wpływająca na komfort użytkowania oraz trwałość kolorów lakieru.

Pielęgnacja wnętrza

Przyjemność i komfort jazdy to zasługa między innymi czystego, schludnego i pachnącego wnętrza. Usługę rozpoczyna się od szczegółowego odkurzania wykładzin oraz wszystkich szczelin wnętrza pojazdu, foteli i schowków. Dywaniki w zależności od materiału wykonania zostaną umyte lub  odkurzone. W ramach usługi wchodzi czyszczenie elementów deski rozdzielczej, wszystkich elementów plastikowych, lusterka wstecznego oraz szyb po wewnętrznej stronie.

q

Renowacja reflektorów

Reflektory z porysowanymi, matowymi szkłami źle wyglądają, a jeszcze gorzej świecą. Usługa renowacji polega na wyczyszczeniu szyby reflektora, dokładnym odtłuszczeniu oraz  wypolerowaniu powierzchni przy użyciu specjalistycznych środków oraz sprzętów. Usługa jest wykonywana bez demontażu reflektorów z nadwozia, które zostaje zabezpieczone przed uszkodzeniem.

Korekta lakieru

Utrata blasku i zmatowienie lakieru to naturalny proces spowodowany oddziaływaniem otoczenia. Usługa renowacji lakieru to jeden z najbardziej spektakularnych zabiegów detailingowych. Rysy i zmatowienia znikają, lakier znów lśni nieskazitelnym blaskiem, a dzięki polerowaniu usuwamy zarysowania oraz poprawiamy stan wizualny lakieru. Wykorzystujemy tylko i wyłącznie sprawdzone, najlepsze materiały.

q
q

Nakładanie powłok

Usługę rozpoczynamy od kompleksowego czyszczenia karoserii z wszelkich zabrudzeń, następnie dokonujemy oględzin stanu powłoki lakierniczej aby odpowiednio przygotować samochód do nałożenia powłoki. Odpowiednio przygotowany lakier wzmacnia wiązanie oraz trwałość nałożonej na niego powłoki, ale też poprawia głębię koloru oraz zwiększa jego połysk. Nakładanie powłok podnosi odporność lakieru na zarysowania, a jednocześnie ogranicza przywieranie brudu do karoserii.

Detailing felg

Felgi aluminiowe to ozdoba właściwie do każdego samochodu. Niestety z biegiem czasu będą ulegać one zużyciu, a powłoka lakiernicza nie będzie wyglądać już doskonale, dlatego więc oferujemy dokładne mycie felg oraz jeżeli występują zarysowania polerowanie i zabezpieczeniu dedykowanymi woskami, ponieważ dzięki temu znaczenie przedłużamy efekt wykonywanych prac.